Konvolut tří grafických listů
Tři grafické listy; Oberthor Karel (Praha 1921 - 1996 Praha), Koně, signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor, barevná litografie/papír, 30 x 39 cm; Bouda Jiří (Praha 1934 - 2015 Praha), Zastávka Kolomuty, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Bouda 89, vlevo dole číslováno tužkou 44/60, barevná litografie/papír, 27 x 38 cm;
Mézl Zdeněk (Praha 1934 - 2016 Praha), Boj o katedrálu, signováno vpravo dole tužkou Zdeněk Mézl, vlevo dole číslováno a popsáno 25/100 Boj o katedrálu, dřevoryt/papír, 47 x 35,5 cm (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Konvolut tří grafických listů
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |